Den dětí a soutěž pro vás :o)

Tak jako každý rok i letos 1. 6. patří dětem. Víte proč? Tento den si připomínáme práva a potřeby dětí. Jelikož „právo“ hrát si je v dětském světe to NEJ, máme pro vás a vaše ratolesti soutěž. Vyhrajte hru nebo puzzle a obohaťte hravý dětský svět.

Soutěžte o 2 puzzle a 1 hru pro děti. Můžete vyhrát lví puzzle, Mickyho puzzle nebo hru s Mášou 🙂

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte právě vy.

Kolik podsekcí má na eshopu prodeti.cz sekce Hračky a sport?

a) 12

b) 15

Správnou odpověď posílejte na adresu soutez@prodeti.cz.

(spolu se správnou odpovědí zasílejte jméno, adresu a telefon)

Soutěž probíhá od 1.6. do 10.6. 2017.

A nezapomeňte nás sledovat na facebookových stránkách Proděti.cz.

Pravidla soutěže
 1. Pořadatelem soutěže (dále jen „soutěž“) je Club Shop s.r.o., se sídlem Na hřebenech II 1718/8, Nusle, 140 00 Praha 4, IČ: 28093887, DIČ: CZ28093887, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 206541(dále jen “pořadatel”).
 2. Soutěž probíhá v období uvedeném u každé soutěže.
 3. Podmínkou účasti v soutěži je správné zodpovězení soutěžní otázky zveřejněné na internetových stránkách http://blog-old.prodeti.cz/.
 4. Ceny v soutěži hra – Hrátky s hračkami od MPK toys – získává 50. správná odpověď, puzzle – Mickey Mouse Club House od Clementoni 75. správná odpověď a puzzle – Lion King od Clementoni získává poslední správná odpověď. Výsledky soutěže budou uveřejněny na internetových stránkách http://blog-old.prodeti.cz/. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni e-mailem uvedeným u odpovědi.
 5. Pořadatel si vyhrazuje právo, vyřadit ze soutěže odpovědi, které nebudou odpovídat předmětu a rozsahu soutěžních otázek.
 6. Výhry budou výhercům odeslány do 3 týdnů ode dne vyhlášení výsledků soutěže, v případě, že v tomto termínu dodá výherce dodací adresu.
 7. Účast v soutěži a výhry není možné vymáhat právní cestou a výhry v soutěži není možné ani alternativně plnit v hotovosti. Soutěžící se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu a ani v jednotlivých případech v hodnotě vyšší nebo ve větším množství, než jaké určí pořadatel, ani nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní plnění. Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a soutěžící nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedená v těchto pravidlech.
 8. Pořadatel neručí za nedoručení či prodlení s doručením soutěžních e-mailů.
 9. Pořadatel neodpovídá za ztrátu nebo vadné doručení výherních zásilek výhercům.
 10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.
 11. Z účasti v této soutěži jsou vyloučeny osoby mladší 18 let.
 12. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a souhlas se zpracováním osobních údajů. Pořadatel je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech pořadatele po dobu 5 let od skončení této soutěže.
 13. Pořadatel tímto informuje každou osobu, která poskytla v soutěži své osobní údaje ke zpracování, o jejích právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „zákon“), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že každá taková osoba má právo přístupu k těmto údajům a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů se žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z ust. § 11 a § 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv písemnou formou na adresu sídla organizátora odvolán.
 14. Soutěžící odpovědí na soutěžní otázku a zasláním e-mailu uděluje souhlas pořadateli k zasílání informací o marketingových akcích zahrnující zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu 10 ti let od udělení souhlasu. Tento souhlas může být soutěžícím odvolán písemnou formou zaslanou emailem na adresu pořadatele.
 15. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem pořadatele, nebo osoba jim blízká, výhra nebude předána.
Příspěvek byl publikován v rubrice Pro děti, Pro maminky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *